Turnaj v C&C: Generals - Zero Hour

Úvod

Připravil jsem pro vás pravidla turnaje, s jehož návrhem přišel Patrik. Pokud se nás sejde dostatek tj. aspoň 8, tak tento turnaj proběhne. Připomínky k následujícím pravidlům mi posílejte na ICQ nebo IRC. Přihlašovat se můžete stejně nebo na Teamspeaku. Pokud budete souhlasit, startovné bude 20kč....20x8=160 a to je docela slušná flaška :-)
HRAJÉÉÉM !!!
Když se týmy domluví, můžou hrát - turnaj můžeme považovat za zahájený. Začínám vybírat 20kč na osobu.

Dodatek

Bohužel už je skoro rok poté...tento dokument byl zveřejněn 29.04.2005 a stále se nezačalo hrát, proto jsem přistoupil ke změně pravidel a termínu ukončení turnaje. A to:
  • Turnaj se neskládá ze čtyřher, ale dvouher tzn. 1 proti 1.
  • Turnaj se musí dohrát do konce května tzn. máme skoro celé dva měsíce na hraní.
  • Účast na turnaji není omezena, přidat se můžete do 15.04.2006. Stávající zaplacené poplatky nevracím. Vyhrává ten, kdo bude mít nejvíce výher, takže hrajte, co nejvíce, pokud nestihnete hry, je to váš problém.
  • Pokud chcete někoho vyzvat a zahrát, tak buď kontaktujte mě nebo přímo toho člověka.

Pravidla

  1. Hraje se v týmech po dvou, tzn. turnaj se skládá ze čtyřher.

  2. Týmy se vytvoří tak, že se přihlášení hráči rozdělí subjektivně na polovinu podle výkonnosti, pak se náhodně složí týmy výběrem hráčů z první a druhé skupiny. To proto, aby se zamezilo příliš silným týmům.

  3. Hraje se "každý s každým" týmem 2 zápasy, v případě remízy se hraje 3.zápas. Tento zápas probíhá speciálním způsobem: nezávislému člověku týmy nadiktují své herní teamy a tento vybere mapu.

  4. Zápasy probíhají takto: Tým A vybere mapu a vybere si herní team. Tým B se zaklikne do mapy a taky si vybere herní team. Hraje se pouze na oficiálních mapách bez superweapons. Pokud se hráči domluví, můžou se drtit superzbraněmi. V druhém herním zápase se pořadí výběru vymění.

Přihlášení

Romanekk
Gadis, zaplaceno 20kč
Goliash, zaplaceno 20kč
Patrik, zaplaceno 20kč
Mik, zaplaceno 20kč
Thomica
BullsEye, zaplaceno 20kč
Gamebler, zaplaceno 20kč
Onanuk, zaplaceno 20kč
Kon-trash, zaplaceno 20kč

Týmy

Týmů si už nevšímejte, bohužel se nikdy 4 lidi nesešli, aby zahráli zápas.

Název týmuHráčHráč
BezSakraDratu!KontrashMik
ArA TeaMRomanekkPatrik
KuaDrátThomicaOnanuk
Huuu týmGadisGoliash
BFGBullsEyeGamebler